Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

110 rocznica Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarkach, mimo rzęsistego deszczu, przebiegła z godnie z planem. Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.
 
Uroczystość rozpoczęła się przy remizie, skąd strażacy udali się na plac targowy, gdzie miała miejsce odprawa pododdziałów. Później uroczysty korowód przemaszerował do kościoła na mszę świętą.

Główna część uroczystości odbyła się w lasku fabrycznym. Strażacy zajęli swoje miejsca na scenie i pod nią. Rys historyczny przedstawił Prezes Grzegorz Mizerski. Z jego słów można było dowiedzieć się, że strażacy żareccy zapisali piękną tradycję w swojej gminie i okolicach. Wielopokoleniowa historia OSP musi robić wrażenie. 

Przyszła kolej na wystąpienia gości i wręczenia okolicznościowych podarunków. Wśród gości zaproszonych byli reprezentanci samorządów, jednostek strażackich i organizacji z całego Powiatu Myszkowskiego. Piękny pamiątkowy dyplom drewniany wręczył Prezesowi OSP Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski, gratulując dotychczasowej działalności i życząc wielu sukcesów.

Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie zasłużonym strażakom odznaczeń.
 
zar1.jpg
Przewodniczący Andrzej Jastrzębski wręczył pamiątkowy dyplom drewniany, który prezentuje Prezes Grzegorz Mizerski


30

CZE

2015

73674

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zar1_845317504.jpg

Zdjęcie: zar1_845317504.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.