Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Zarządu Powiatu Myszkowskiego wizytowali wybrane drogi powiatowe. Przeprowadzono przegląd prac remontowych na w związku z powiatową inwestycją na drodze powiatowej między Bliżycami, a Sokolnikami oraz zapoznano się ze stanem drogi powiatowej na odcinku Kotowice – Góra Włodowska.
 
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu – Rafał Kępski, Jakub Grabowski – udali się na wyjazdową wizytację dróg powiatowych w gminach Niegowa i Żarki.

W pierwszej kolejności Zarząd zapoznał się z postępami prac w Bliżycach i Sokolnikach. Przypomnijmy, że prace trwają już od kilku tygodni. W ich wyniku droga na tym odcinku zostanie gruntownie przebudowana. Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej nawierzchni z wybudowanym krawężnikiem betonowym i chodnikiem, odwodnieniem w postaci studzienek ściekowych i przykanalików.

Członkowie dokładnie zanalizowali postęp prac, których zakończenie jest planowane jeszcze we wrześniu. 

Następnie Zarząd udał się do Kotowic, gdzie poddano oględzinom ogólny stan drogi, analizując obiektywne potrzeby, przede wszystkim w zakresie nawierzchni oraz chodnika.
Wizyta członków Zarządu Powiatu to kolejny już przykład troski o stan powiatowych inwestycji. Dzięki tego rodzaju wizytacjom, władze powiatowe śledzą na bieżąco zarówno postęp prac, jak również ich jakość.
 
zaza1.JPG
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu - Jakub Grabowski i Rafał Kępski na drodze Bliżyce-Sokolniki

zaza2.JPG
Już niedługo będzie tu znakomita nawierzchnia; Starosta i Przewodniczący przeglądają stan robót

zaza3.JPG
Ciężki sprzęt bywa utrudnieniem dla mieszkańców, ale za to efekt pracy będzie korzystny dla wszystkich

zaza4.JPG
Członkowie Zarządu na drodze w Kotowicach

02

WRZ

2015

64407

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zaza1_732708164.JPG

Zdjęcie: zaza1_732708164.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.