Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkursu „Jurajski Produkt Roku”

Informujemy, że Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w Jubileuszowej XV Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku” i zgłaszania produktów oraz usług.

Konkurs „Jurajski Produkt Roku” to ważne wydarzenie gospodarcze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Jest adresowany do przedsiębiorców, którzy mogą zaprezentować swoje wyjątkowe produkty i usługi wyróżniające się wysoką jakością, innowacyjnością, nowoczesną technologią, estetyką, funkcjonalnością itp.

Dla przedsiębiorców „Jurajski Produkt Roku” to znakomita szansa na dotarcie z własnym produktem lub usługą do szerokiego grona odbiorców. Wyróżnienie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa w oczach klientów. Dotychczasowi Laureaci Konkursu czerpią korzyści z atutów, które gwarantuje im prestiż i logo Konkursu „Jurajski Produkt Roku” rozpoznawalnego nie tylko na lokalnym rynku krajowym, ale również zagranicznym jako symbol najwyższej jakości. Dodatkowo Laureaci Konkursu mają możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w Konkursie „Teraz Polska”, którego organizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego w Warszawie.

Zgłoszenia produktów i usług można lokować w następujących kategoriach:
- E-technologie, e-usługi,
- Produkt bądź usługa budowlana,
- Produkt przemysłowy,
- Produkt rolno-spożywczy,
- Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii,
- Produkt inny,
- Usługa,
- Najlepszy Samorząd Terytorialny Roku.

Patronat honorowy nad Konkursem obejmują corocznie: Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski, Prezydent Miasta Częstochowy oraz Starostowie powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego i zawierciańskiego. Patronat medialny stanowią wszystkie lokalne portale informacyjne, wydawnictwa, rozgłośnie radiowe ośrodki telewizyjne szeroko informując o Konkursie i jego Laureatach.

Finał tegorocznego Jubileuszowego Konkursu i wręczenie nagród nastąpi 15 stycznia 2016r. o godz. 18.00 w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana. Na widowni zasiądą przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządu terytorialnego, urzędów i instytucji otoczenia biznesu i nauki. Łącznie około 800 osób. Galę uświetnią atrakcyjne propozycje kulturalne (rozrywkowe).

Zgłoszenia wniosków do udziału w Konkursie będą przyjmowane do dnia 30 października 2015 roku w siedzibie biura Izby przy Al. Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 5 w Częstochowie.

Wszelkie informacje związane z udziałem w Konkursie zawarte są w Regulaminie Konkursu „Jurajski Produkt Roku” oraz na stronie Izby www.riph.czest.pl w zakładce „Jurajski Produkt Roku 2015”.

19

PAŹ

2015

54540

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.