Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

70 rocznicę istnienia obchodził Hufiec ZHP Ziemi Myszkowskiej im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju. W ubiegłym tygodniu miała miejsce uroczystość, która stała się pięknym ukoronowaniem długiej historii i okazją do wspomnień.
 
Uroczystość w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie miała wymiar zarówno oficjalny, jak i artystyczny.  Na widowni zasiadło wiele osób, które w przeszłości związane były z harcerstwem i mają swój wkład w rozwój myszkowskiego Hufca. 

har1.jpg
W pierwszym rzędzie reprezentujący Powiat Myszkowski - Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Rafał Kępski

Nie mogło zabraknąć reprezentantów samorządu powiatowego. W pierwszym rzędzie zasiedli Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Rafał Kępski. Tuż obok znalazł się Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Przewodniczący Rady Miasta Myszkowa Jerzy Woszczyk. Warto zaznaczyć obecność dawnych komendantów Hufca Małgorzatę Kitalę-Miroszewską i Andrzeja Jąderko.

Widzowie mogli zapoznać się z długą i ciekawą historią jednostki, obejrzeć zdjęcia przedstawiające drużyny wchodzące w skład Hufca, jak również być świadkami wręczenia odznaczeń i podziękowań.

har2.jpg
Komendant Aneta Jeziorska odbiera z rąk Przewodniczącego Andrzeja Jastrzębskiego i Członka Zarządu Rafała Kępskiego okolicznościowy list gratulacyjny

Andrzej Jastrzębski i Rafał Kępski złożyli w imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego i Wicestarosty Anny Sochy-Korendo podziękowania na ręce Komendant Hufca hm. Anety Jeziorskiej wraz z pamiątkowym listem gratulacyjnym.

Działalność  myszkowskich harcerzy od lat jest ważnym elementem kształtowania obywatelskich postaw naszej młodzieży. Jest dowodem otwartości młodzieży na wyzwania, jej gotowości do służby i poświęcenia. 

har3.jpg
Występ artystyczny w wykonaniu harcerzy

19

LIS

2015

16580

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

har1_300510024.jpg

Zdjęcie: har1_300510024.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.