Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie nauczycieli z okazji Dnia Kobiet

Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego zorganizowała w minioną sobotę uroczystości podkreślające szczególny dzień w roku, jakim jest oficjalne święto wszystkich pań. 
 
Na zaproszenie Prezes Związku Jadwigi Matyji udział w uroczystym Dniu Kobiet wzięli udział Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras.

nau1.jpg
W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób

Po raz pierwszy spotkanie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie, gdzie – w sali bankietowej – zgromadziło się około 100 członków Związku i zaproszonych gości – m.in. Burmistrza Myszkowa Włodzimierza Żaka, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofii Jakubczyk, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk, Dyrektor MDK Aleksandry Pindych.

nau2.jpg
Życzenia i symboliczną wiązankę kwiatów na ręce Prezez Związku Jadwigi Matyji złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Rady Jan Kieras 

Gości przywitała Przewodnicząca Jadwiga Matyja, dziękując przybyłym za obecność. Po okolicznościowych przemówieniach, w których goście złożyli wszystkim paniom najlepsze życzenia, przyszedł czas na moment szczególny: wręczenie kwiatów każdej pani z osobna.
Dodatkowo, Wiceprzewodniczący Jan Kieras wręczył przekazywaną przez siebie wybitnym osobom „Statuetkę Życia” – pani Marii Wosik, znanej poetce i animatorce życia kulturalnego w Myszkowie.

nau3.jpg
Maria Wosik odbiera z rąk Jana Kierasa "Statuetkę Życia"

08

MAR

2016

6627

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nau1_746638520.jpg

Zdjęcie: nau1_746638520.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.