Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych

Już po raz szósty w myszkowskim Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sucharskiego został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych, nad którym patronat objęło Starostwo Powiatowe.

angielskii.jpg
Nauczyciele razem z uczestnikami konkursu

9 marca reprezentanci z Gimnazjów nr 1 i 5 w Myszkowie oraz z Gimnazjów w Żarkach Letnisko, Lgocie Górnej i Pińczycach rozwiązywali test, który sprawdzał nie tylko znajomość słownictwa i gramatyki, ale także wiedzę o krajach anglojęzycznych. Poziom był niezwykle wyrównany, na szczęście jednak udało się wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Marta Olszewska (Gimnazjum w Żarkach Letnisku- opiekun p. Anna Macoch-Jura), drugie i trzecie miejsce zajęli: Szymon Gala i Paulina Żyła - uczniowie z  Gimnazjum nr 5 w Myszkowie, których opiekunem była p. Justyna Paliga. Wyróżnione za zdobycie wysokiej ilości punktów zostały dwie uczennice również z Gimnazjum nr 5 – Maja Nowak i Aleksandra Faryś. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne prezenty, a zwycięzcy -  bony pieniężne, nagrody książkowe i rzeczowe oraz dyplomy. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielki języka angielskiego z LO Myszków: Anetę StępińskąMatyję  i Elizę Felisiak.

Serdecznie gratulacje należą się uczestnikom konkursu i anglistom ze szkół gimnazjalnych.

13

MAR

2017

42506

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

angielskii_976426010.jpg

Zdjęcie: angielskii_976426010.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.