Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nauczyciele świętowali Dzień Kobiet

W czwartkowe popołudnie odbyło spotkanie zorganizowane przez myszkowską Sekcję Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego z okazji Dnia Kobiet. Na uroczystości zostali zaproszeni przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego.
 
Nauczyciele, którzy przez wiele lat wykształcili niejedno pokolenie w szkołach powiatu, co roku spotykają się, aby uczcić święto pań. 

dk2.jpg
Emerytowani nauczyciele podczas uroczystości

I tym razem gości przywitała przewodnicząca SEiR ZNP Jadwiga Matyja, która podziękowała przybyłym za pamięć i życzyła wszystkim członkiniom Związku wszystkiego najlepszego.
Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Powiatu – Przewodniczący Rady Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Członek Zarządu Rafał Kępski, Radny Tomasz Ośmiałowski, a także Wiceburmistrz Myszkowa Iwona Franelak, Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Woszczyk, Państwo Silvia i Roman Sobczykowie.
 
W imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego życzenia paniom złożył Marcin Pilis z Biura Promocji, Kultury i Sportu. Starosta uczestniczył tego dnia w ważnych spotkaniach Subregionu Północnego i dlatego nie mógł zjawić się na uroczystości. Jako członek Komitetu Sterującego brał udział w rozmowach z udziałem starostów, wójtów i burmistrzów, które dotyczyły podziału środków z UE na terenach, które niegdyś tworzyły województwo częstochowskie. 
 
Wszystkiego najlepszego emerytowanym nauczycielkom życzyli wszyscy zaproszeni goście.
 
Trzeba przy tym pamiętać, że nauczyciele, którzy działają w myszkowskiej sekcji PZN, przez wiele lat kształtowali charaktery młodzieży i mają ogromny wkład w rozwój i wychowanie kilku pokoleń mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.
 
dk1.jpg
Zaproszeni goście przy honorowym stole; tu: Przewodniczący Adnrzej Jastrzębski składa życzenia wszystkim paniom

19

MAR

2018

29760

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dk2_705133505.jpg

Zdjęcie: dk2_705133505.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.