Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Policjanci z myszkowskiej komendy przeprowadzili w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie powiatowe eliminacje do „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Najlepszym nagrody wręczyli Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.

turni.jpg
Zwycięzcy otrzymali puchary oraz rowery

W Turnieju uczestniczyły najlepsze drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych w powiecie.
Policjanci z myszkowskiej komendy przeprowadzili powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do zawodów przystąpiło 9 drużyn. Zmagania uczniów gimnazjów i szkół podstawowych rozpoczęły się testem znajomości przepisów ruchu drogowego. Następnie każdy z uczestników turnieju musiał pokonać na rowerze skomplikowany tor przeszkód i wykazać się znajomością przepisów w praktyce. Uczestnicy zawodów wykazywali się również wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

nowe2.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo razem z Przewodniczącym Andrzejem Jastrzębskim, Członkiem Zarządu Powiatu Rafałem Kępskim, Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie mł. insp. Marcinem Lemańskim i Komendantem Straży Pożarnej w Myszkowie Sergiuszem Wiśniewskim wręczyli rower Ewie Balickiej ze Szkoły Podstawowej w Poraju

nowe3.jpg
Dominik Włodarczyk za najlepszy wynik w Turnieju otrzymał rower od władz Powiatu

turn.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo razem z Przewodniczącym Andrzejem Jastrzębskim, Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie mł. insp. Marcinem Lemańskim i Komendantem Straży Pożarnej w Myszkowie Sergiuszem Wiśniewskim wręczają nagrody laureatom

Po podsumowaniu wyników z poszczególnych konkurencji, komisja wyłoniła zwycięskie drużyny i najlepszych zawodników turnieju. Dominik Włodarczyk z Gimnazjum w Koziegłowach i Ewa Balicka ze Szkoły Podstawowej w Poraju zdobyli największą liczbę punktów w swojej kategorii i otrzymali rowery. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pucharów, które zwycięzcy otrzymali z rąk Wicestarosty Powiatu Myszkowskiego Anny Sochy – Korendo, Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Jastrzębskiego, Członka Zarządu Powiatu Rafała Kępskiego oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie mł. insp. Marcina Lemańskiego. W organizację turnieju zaangażowani byli poza policjantami również funkcjonariusze Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie oraz Młodzieżowa Służba Ruchu Drogowego z Zespołu Szkół nr 1 w Myszkowie. Zwycięskie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Poraju, oraz z Gimnazjum nr 5 z Myszkowa wezmą udział w etapie okręgowym turnieju BRD już 8 maja, w Szkole Podstawowej nr 50 w Częstochowie.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

tu.jpg
Puchary dla uczestników

nowe1.jpg
Uczestnicy Turnieju

turniejj.jpg
Członek Zarządu Powiatu Rafał Kepski wręcza puchary laureatom

nowe4.jpg
Wicestarosta i Cżłonek Zarządu razem z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Poraju

tur.jpg

17

KWI

2018

38198

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

turni_962293250.jpg

Zdjęcie: turni_962293250.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.