Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wymazy dla personelu przedszkoli i żłobków

Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk podczas ostatniego spotkania z wójtami i burmistrzami gmin Powiatu Myszkowskiego zaproponował przeprowadzenie testów na obecność koronawirusa dla nauczycielek w przedszkolach i opiekunek w żłobkach.
 
- Zależy nam na tym, aby zachować najwyższy standard bezpieczeństwa przed powrotem dzieci do przedszkoli i żłobków. Dzięki tej inicjatywie rodzice będą spokojniejsi przywożąc swoje dzieci do placówek - podkreśla Starosta.
 
Badanie, które przeprowadził profesjonalny personel medyczny, odbyło się na terenie Szpitala Powiatowego. W ten sposób w znaczącym stopniu ograniczona została możliwość ewentualnego zakażenia.
 
Warto zaznaczyć, że szpitalna kadra medyczna już wcześniej także została poddana testom na obecność koronawirusa. Jak dodaje Starosta Piotr Kołodziejczyk: - Podjęliśmy te działania w trosce o personel i pacjentów z uwagi na planowane zabiegi. Musimy mieć pewność, że w naszym szpitalu pacjenci, którzy w nim przebywają, są całkowicie bezpieczni.
 
Rząd zdecydował o kolejnym poluzowaniu obostrzeń, więc instytucje publiczne przygotowują się do pracy w zwykłym trybie. Sytuacja w myszkowskim szpitalu jest na bieżąco kontrolowana.
 
test.jpg

28

MAJ

2020

99631

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

test_119866694.jpg

Zdjęcie: test_119866694.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.