Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Komisji Bezpieczeństwa i porządku przy Staroście Myszkowskim podsumowali pierwsze półrocze w zakresie stanu bezpieczeństwa na terenie Powiatu Myszkowskiego.
 

Spotkaniu przewodniczył Starosta Piotr Kołodziejczyk. Podczas posiedzenia zaopiniowano informację o stanie: porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu myszkowskiego, bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, bezpieczeństwa sanitarnego i weterynaryjnego. Informacja obejmowała dane za pierwsze półrocze 2020 roku.

Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji poinformował m.in., że poziom przestępczości w powiecie jest stabilny i stosunkowo niewysoki, zwracając uwagę na pozytywną rolę urządzeń monitorujących.

Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym miała dobre wieści odnoście malejącego poziomu hałasu, poinformowała również, że nie odnotowano żadnych awarii związanych ze środowiskiem, natomiast podkreśliła wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza, które wynika z niskiej emisji. Ponadto negatywnie na stan środowiska oddziałuje nielegalne odprowadzanie ścieków z gospodarstw, co grozi poważnym zanieczyszczeniem wód podziemnych.

Komisji została przedstawiona również ocena stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na terenie powiatu myszkowskiego w zakresie ograniczenia narkomanii i spożywania alkoholu oraz działania realizowane przez służby i jednostki powiatowe w ramach akcji „BEZPECZNE WAKACJE”.

08

GRU

2020

512

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.