Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powołano nową Skarbnik Powiatu Myszkowskiego

Na czwartkowej sesji radni Rady Powiatu w Myszkowie podjęli uchwałę o powołaniu na stanowisko Skarbnika Powiatu Myszkowskiego Emilii Bąchor-Neszczyńskiej. Na emeryturę przeszła po 18 latach pracy na stanowisku Skarbnika Dorota Sędzielewska.

Punkt sesji Rady, w którym radni podejmowali stosowne uchwały był nadzwyczaj wzruszający. Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk wraz z radnymi podziękował Dorocie Sędzielewskiej za dotychczasową pracę na rzecz całego powiatu.

W swoich podziękowaniach radni podkreślali niezwykłą charyzmę Pani Skarbnik, jej profesjonalizm i umiejętność tłumaczenia zawiłych spraw budżetu powiatowego w sposób prosty i jasny.

Dorota Sędzielewska zostawia za sobą w Starostwie Powiatowym wspomnienie osoby niezwykle ciepłej i koleżeńskiej, gotowej zawsze pomóc w trudnych sprawach finansowych, obejmujących działanie poszczególnych wydziałów.

Stanowisko Skarbnika obejmuje Emilia Bąchor-Neszczyńska, która od roku 2006 pełniła funkcję zastępcy. Jest to osoba niezwykle merytoryczna, znająca od podszewki złożoną problematykę finansów publicznych w odniesieniu do działalności powiatowej.

Objęcie tej funkcji przez dotychczasową zastępczynię Głównej Księgowej ma szczególne znacznie ze względu na ciągłość pracy i możliwość podtrzymania wysokich standardów księgowości wraz ze wszystkimi regułami działalności budżetowej, kształtujących stabilność finansową Powiatu Myszkowskiego.

Dziękujemy Pani Dorocie Sędzielewskiej za 18 lat owocnej i profesjonalnej pracy na rzecz Powiatu Myszkowskiego.yes

Serdecznie gratulujemy Pani Emilii Bąchor-Neszczyńskiej i życzymy wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku.yes

24

LIS

2022

242

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.